Ανεξάρτητο Forum Γεωπονίας Α.Π.Θ.
Τα πράματα είναι απλά.Ρίχνεις ένα mail που γουστάρεις,πατάς και έναν κωδικό και έγινες μέλος του υπέρτατου φόρουμ της Γεωπονίας.
Ανεξάρτητο Forum Γεωπονίας Α.Π.Θ.
Τα πράματα είναι απλά.Ρίχνεις ένα mail που γουστάρεις,πατάς και έναν κωδικό και έγινες μέλος του υπέρτατου φόρουμ της Γεωπονίας.
Ανεξάρτητο Forum Γεωπονίας Α.Π.Θ.
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Εφαρμογές Η/Υ στη Ζωική Παραγωγή
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό taskos Δευ 04 Νοε 2019, 02:40

» Λειμώνες Βοσκές και Διαχείρηση Βοσκοτόπων
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό maria14 Παρ 10 Μάης 2019, 02:35

» Eρωτηση για καποια μαθηματα επιλογης σας
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό kx10 Τρι 28 Αυγ 2018, 01:10

» ΔΩΡΕΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό melenios4 Τρι 26 Σεπ 2017, 07:36

» Τσατ
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Radagast Δευ 23 Ιαν 2017, 04:20

» μηρυκαστικα μονογαστρικα
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό papasinos Παρ 13 Ιαν 2017, 09:09

» αγροτικες κατασκευες
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό stavridi20 Τετ 04 Ιαν 2017, 06:45

» Νέες Τεχνικές
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό dimos19 Τετ 19 Οκτ 2016, 03:17

» πωλoυνται!
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό melenios4 Τετ 03 Αυγ 2016, 23:08

» Γίνε ο νέος moderator και κέρδισε πολλά λεφτά(ή και όχι)
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Τεοντώρ Παρ 01 Απρ 2016, 09:29

» ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗ ΕΔΑΦΟΛΟΓΙΑ
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό kostast1996 Πεμ 04 Φεβ 2016, 07:51

» Υδατοκαλλιέργειες
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό papasinos Τετ 03 Φεβ 2016, 06:35

» Βιολογία Μέλισσας
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό Fousekin Τετ 09 Σεπ 2015, 07:20

» Διαχειριση Γεωργικων Μηχανηματων
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό alexakokk Σαβ 05 Σεπ 2015, 13:21

» φυσικη εδαφους
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό BelaXana Δευ 19 Ιαν 2015, 14:26

» Πτηνοτροφία
Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeαπό christina.k Πεμ 04 Δεκ 2014, 09:18


 

 Γεια!

Πήγαινε κάτω 
+9
BMW 645i
ελια
gakots
johny_b88
sakaflias
vourtsa
Χριστόδουλος39
DonConstantino
Πυρρος Δημας
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:21

ωραια πραγματα θα βλεπουν οι πρωτοετης π μπαινουν...τα χαλια μας! κ αμεσως μεταβολη κ διαγραφει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DonConstantino
Κύριος Πρύτανης.
Κύριος Πρύτανης.
DonConstantino


Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 2868
Ηλικία : 35
Location : Outside The Wall
Points : 2887
Reputation : 39
Registration date : 02/12/2008

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:29

αν δε μπορειτε να ξεχωρισετε τι θα πει σατυριζω μπορειτε ολοι πολυ απλα να αποχωρισετε και φευγοντας καντε μας και μυνηση


επισης καλεστε και τη χρυση αυγη


αλλιως μη μας παραθετετε νομους και μη κανετε κυρηγματα

αν δε σ αρεσει φυγε.


αυτο σας ενοιαξε δλδ στη ζωη σας?οτι καποιος σατυριζει τη θρησκεια σε ενα τυχαιο φορουμ στο ιντερνετ?

μπραβο.

συζητηστε το αμα θελετε,παλεψτε αμα θελετε, αλλα εγω δεν επιβαλλω λογοκρισια ουτε τπτ.Βρειτε την ακρη μονοι σας

και για να πω και εγω τη γνωμη μου σε αυτα
την εκκλησια που γαμαει την κοινωνια καθημερινα δε την βλεπει κανεις,ισα ισα σκυλομαλωνεστε για αυτην.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DonConstantino
Κύριος Πρύτανης.
Κύριος Πρύτανης.
DonConstantino


Δράκος
Αριθμός μηνυμάτων : 2868
Ηλικία : 35
Location : Outside The Wall
Points : 2887
Reputation : 39
Registration date : 02/12/2008

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:31

και θαλλια απλα να σου πω οτι οταν κατι ειναι ιερο για σενα οπως η πιστη τοτε δε θιγεσαι απο τπτ.

η πιστη ειναι για να την κρατας μεσα σου και μονο για τον εαυτο σου.

αν δε το κανεις αυτο τοτε για καποιο αλλο λογο διατηρεις πιστη.

οποιος θελει να το συζητησουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vourtsa
Έκπτυξη φυταρίου
Έκπτυξη φυταρίου
vourtsa


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 36
Reputation : 0
Registration date : 28/05/2009

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:46

κι εγω χριστιανος ειμαι αλλα:1."στο χιουμορ δεν υπαρχουν ορια"(Αριστοφανης) κ 2. πιστευω αυτο που πιστευω γιατι ετσι εχω επιλεξει, ειναι δικαιωμα μου κ κανεις δεν θα μου αλλαξει γνωμη..χωρις να το παιζω εκπροσωπος της εκκλησιας κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:54

ο παστιτσιος ποιος ειναι ; Suspect

το πιο μεγάλο ''πάρτυ'' γίνεται μέσα στις εκκλησίες και όλοι εχουμε εμπειρίες απο αυτά..
και όταν λέω εκκλησίες το λέω με την ''μαζική ή όλική'' σημασία της λέξης.δεν θίγω συγκεκριμένους παπάδες.
γιατί σε κάθε επάγγελμα και τόπο έχουμε αυτούς που κάνουν σωστά την δουλειά τους και αυτούς που απλά κοροϊδεύουν τους εαυτούς τους..
δεν καταλαβαίνω γιατί θίγεστε ..
έχουμε ελευθερία έκφρασης και μέσα σε αυτό συνεπάγεται και η ελευθερία ειρωνείας, κοροϊδίας, χλευασμού,διαμαρτυρίας...
αμα δεν δέχεστε τα ματάκια σας να διαβάζουν αυτά τα ''βρισίδια'' όπως τα λέτε,τότε μπορείτε απλά να πατήσετε το χ εκεί ψηλά στο δεξί της οθόνης..
γύρω σας υπάρχουν τόσα προβλήματα για να ξεσηκωθείτε και να εξαγριωθείτε και εσείς ασχολείστε με τις θρησκείες.
η θρησκεία είναι κάτι το προσωπικό που πλάθεται μέσα σου,δεν στο επιβάλει κανείς.δεν σου θέτει κανόνες και πρέπει .πηγάζουν όλα μα όλα από το <<είναι>> σου.άρα και δεν σε ΝΟΙΑΖΕΙ(σορρυ για τα κεφαλαία ντον) τι θα πει ο καθένας εδώ μέσα και εκεί έξω !.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 11:54

δεν υπαρχει λογος παιδια να μιλατε με ανθρωπους π δεν ξερουν τι σημαινει πιστη...κ εχουν να πατησουν εκκλησια απο την βαφτιση τους.. Στην θρησκεια δεν υπαρχει σατηρα...στον θεο δεν υπαρχουν αυτα..καταλαβετε το..γτ καποια στιγμη θα ειναι πολυ αργα για εσας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:00

φίλη Θάλεια. η εκκλησία δεν ισούται με το πόσο πιστεύεις.
δεν σημαίνει οτι αν πατάς στην εκκλησία συχνά,ανεβαίνει κ ο βαθμός πίστης σου.
δηλαδή εντάξει...
βλέπω ανθρώπους που κάνουνε νηστείες και πηγαίνουν σαν τα στρατιωτάκια και μεταλαβαίνουν και ειναι οι χειρότεροι άνθρωποι που έχω γνωρίσει.
να την βράσω τέτοια πίστη..
και αμα θες πραγματικά να βρεις το νόημα πάνε μίλα με κανέναν αληθινό παπά ,κανέναν ΄΄ασκητή΄΄ να δεις τι θα σου πει για τις εκκλησίτσες σας ..
που παντρεύεσαι και πριν γίνει το μυστήριο σε τρέχουνε στα γραφεία τους να πάρουν πρώτα το ματσό.
υπάρχουν χιλιάδες παραδείγματα..
και εγώ μπορεί να πιστεύω στον θεό.αλλά ο θεός αυτός ''υπαρχει'' παντού.σε ένα δάσος ,σε εναν δρόμο,μέσα στο ίδιο μου το σπίτι και το σώμα.δεν χρειάζεται να επισκεφτώ καμιά εκκλησία για να Τον νιώσω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:04

Εμενα κοπελα μου δεν με νοιαζει τι κανει ο καθε κακομοιρος παπας...ουτε οι αλλοι που πανε στην εκκλησια...εμενα με νοιαζει τι κανω εγω! και σε αντιθεση με εσενα...εγω θελω να ειμαι σωστη προς τον θεο! δν μ νοιαζει αν οι αλλοι πανε κ κανουν τα χιλια μυρια... Οτι εχουν να παθουν δεν θα το παθουν απο μενα, αλλα απο το θεο... κ οσο για εμενα θα ειμαι σωστη στην πιστη μ καλα με τον ευατο μ κ τον θεο μ! Αν εσυ θες να ασχολεισαι με τους τριγυρω τα απροβρασματα τις θρησκειας σ...τοτε θα βρισκεις πολλες αφορμες να μην πατησεις εκκλησια για
ΣΕΝΑ, αλλα για αυτους... ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ αν οι αλλοι κλεβουν κ οτι σκατα κανουν... το μονο π με νοιαζει ειναι αυτο π πιστευω να μην το καυτηριαζουν. ΓΤ μπορει εσυ η οποιοσδηποτε να μην πιστευεις...αλλα υπαρχουν αλλοι και λιγοι μαλιστα π πιστευουν αληθινα...ΕΙΤΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:07

φυσικά και υπάρχουν άτομα που πιστεύουν αληθινά.απλά δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει αυτούς του ανθρώπους να τους συνδέεις απαραίτητα με αυτόυς που πατάνε στην εκκλησία.
και εγώ πίστεύω σε κάτι,αλλά νομίζω πως το να τα εχω εγώ καλά με τον θεό μου οπως λες δεν αφορά το τι λένε οι άλλοι αλλά το τι κάνω και λέω εγώ.

επίσης μην περιμένεις θείες τιμωρίες.
αμά υπήρχαν θα είχαμε σωθεί από τα αποβράσματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:10

ΑΝ πιστευες θα ειχες δει τις τιμωριες τον αποβρασματων της ζωης σου... Κ αν ειχες διαβασει την Καινη διαθηκη θα ηξερες τα σημεια των καιρων και γιατι γινονται αυτα...Δεν λεω αν θες μην συνδεεις την πιστη με την εκκλησια...Με τις γραφες ομως δεν μπορεις να μην την συνδεεις γιατι η πιστη σ ειναι ΚΕΝΗ. κ αν ηξερες την αληθινη θρησκεια σ, κ πιστευες πραγματικα θα εβλεπες μονο θαυματα στην ζωη σ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:12

Δεν θα σου μαθω εγω πραγματα π θα επρεπε να στα ειχε μαθει η μανα σ κ ο πατερας σ...αν ηθελες να κτλαβεις θα καταλαβαινες...κ εσυ κ οι αλλοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vourtsa
Έκπτυξη φυταρίου
Έκπτυξη φυταρίου
vourtsa


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 36
Reputation : 0
Registration date : 28/05/2009

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:14

δε μιλαω τοσην ωρα γιατι συμφωνω απολυτα με την ελια.... Γεια! - Σελίδα 2 57759002
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:15

το ξερουμε...μην επαναλαμβανεσαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:16

η μανα μου και ο πατέρας μου (και καλύτερα νομίζω ας μην θίξουμε οικογένειες) μου μαθανε άλλα πραγματα που δεν λέγονται μέσα σε καινές διαθήκες.
σε ευχαριστώ πάντως για την υπόδειξη.
θα πάω να τους κράξω τώρα αμέσως .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:19

Να πας κοπελα μου.. Σου ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου καλη σταδιοδρομια..και καλα γεραματα στην μαμα κ στον μπαμπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:19

το να έχεις ίδια άποψη με καποιον δεν σημαίνει οτι επαναλαμβάνεσαι.
νομίζω οτι σου λείπουν βασικές έννοιες..
ίσως αυτά δεν τα λέει η καινή διαθήκη.

και τέλος πάντων δνε θέλω να γίνουμε εδω μεσα μαλλιά κουβάρια,
εγώ απλά ήθελα να δω τι σε πείραξε..
δεν χρειάζεται να το συνεχίζουμε και να το φουσκώνουμε με οικογένειες και με προσωπικούς υπαινιγμούς..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:20

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και να βρεις γρηγορα δουλεια!!! απο τους πρωτους π θα αποφοιτησουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:21

Ναι ναι κοπελιτσα μ...οτι πεις...και την ειρωνεια??? η μαμακα σ την εμαθε??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:21

θα τους τα μεταφέρω Γεια! - Σελίδα 2 57759002
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vourtsa
Έκπτυξη φυταρίου
Έκπτυξη φυταρίου
vourtsa


Αριθμός μηνυμάτων : 34
Points : 36
Reputation : 0
Registration date : 28/05/2009

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:23

δε μιλαω τοσην ωρα γιατι συμφωνω απολυτα με την ελια... Γεια! - Σελίδα 2 57759002
τωρα επαναλαμβανομαι..πριν ειπα απλα τη γνωμη μου..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:24

ρε συ θαλεια μην το χοντραίνεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:24

εισαι πολληηηηηηηηηη προτοτυπη βουρτσα.........με εχεις εκπληξη με την προτοτυπια σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:26

εγω το χοντρενω.....και εσυ τοση ωρα πριν μιλουσες ευγενικα κ ελεγες κοσμια την γνωμη σ..... Αχ συγνωμη ξεχασα...Εγω ειμαι αυτη π πιστευω στον θεο κ πρεπει να ζητησω απ ολο το φορουμ συγνωμη..Συγνωμη παιδια π ειπα την γνωμη μ κ πολλοι αρπαχτηκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ελια
Mε τόνο στο ι
ελια


Μαϊμου
Αριθμός μηνυμάτων : 850
Ηλικία : 32
Points : 888
Reputation : 24
Registration date : 02/02/2012

Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:28

δεν σου λεω να ζητησεις συγγνώμη για τις απόψεις σου ρε !
σου ειπα οτι το χοντραινεις γιατι το πας σε προσωπικό επίπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Γεια! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γεια!   Γεια! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι 25 Σεπ 2012, 12:30

Και εσεις πριν με "προσωπικα δεδομενα" κανατε πλακα...ειτε το κτλαβαινετε ειτε οχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γεια!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ανεξάρτητο Forum Γεωπονίας Α.Π.Θ. :: Off Topic-
Μετάβαση σε: